+38 (063) 652-79-97
 • Головна
 • Блог
 • Як отримати громадянство іншої країни через інвестиції

Як отримати громадянство іншої країни через інвестиції

Завітати практично до будь-якої країни сьогодні не проблема. У більшість європейських держав українцям відкритий безвізовий режим, а в інші – віза або не потрібна, або її легко отримати. Але що робити, якщо хочеться бути не просто туристом або вирушати закордон заради заробітку? Вихід є стати громадянином Європи після інвестицій.

Отримання громадянства та зміна місця проживання – великий крок до змін. А ще самі інвестиції можуть змінити життя кардинально.

Існує чимало держав, які залучають інвесторів у свою економіку, пропонуючи натомість громадянство. Ти можеш стати цим вкладником, одночасно збираючи прибуток від вкладень та набуваючи можливості там жити. А як отримати друге громадянство через інвестиції ми зараз розберемося.

Першою висунула подібну пропозицію потенційним інвесторам Шотландія ще у 1800-х роках. У 21-му столітті число урядів значно розширилося. Лідером інвестиційної імміграції залишається Греція, іммігрантські програми якої діють із 2014-го. Відразу за нею – Португалія. Привабливі вкладення коштів Мальта, Королівство Іспанія, острівна держава Кіпр, туристична Туреччина.

Громадянство Мальти через інвестиції має надзвичайний попит. Багато хто вибирає її для вкладення своїх накопичень, оскільки мальтійське підданство прокладає шлях до вільного пересування у понад 180 країнах світу, відкриває європейські біржові майданчики для торгівлі. Розповім докладніше, скільки інвестувати, щоби отримати друге громадянство.

Потрібно:

 • Внести до мальтійського Фонду розвитку не менше 600 тисяч €. За членів сім'ї окрема доплата;
 • Придбати квартиру/будинок за щонайменше 0,7 мільйона € або оформити оренду на 60 місяців з оплатою 16 тисяч щомісяця;
 • Виконати благодійний внесок у спеціальну організацію.

Крім підданства, уряд пропонує оформити дозвіл на проживання. У цьому випадку необхідні ті самі платежі, але в менших розмірах.

Перед тим як інвестувати в нерухомість, раджу провести аудит фінансового капіталу.  Записуйся на консультацію тут.

Які ще варіанти актуальні для інвестиційного громадянства

Для інвесторів із солідним капіталом відкриваються широкі можливості стати громадянами країн ЄС, Америки, Канади. Моя порада – звернути увагу на кілька актуальних варіантів:

 1. Португалія пропонує програму для українських громадян «золота віза». Цього року дещо змінилися правила отримання ВНЖ для інвесторів. Нерухомість можна придбати виключно за межами столиці, а також міст – Порту та Алгарві. Можливо і бізнес-інвестування, при якому власник, наприклад, має створити від десяти вакансій терміном від 36 місяців.
 2. Іспанія Важливий нюанс – тобі доведеться відмовитись від українського паспорта, якщо захочеш інвестувати в іспанську державу. Тут можна отримати ВНЖ, вклавшись у нерухомість, відкривши свій бізнес, оформивши депозит у банку або купуючи державні облігації.
 3. Греція – швидко, недорого. Ці дві якості залучають інвестиції з усього світу. Придбати будинок, квартиру, орендувати житло в туристичному комплексі достатньо на чверть мільйона, а активи необхідно вкласти 400 тисяч. Оподаткування тут порівняно низьке, проживати у Греції для продовження необов'язково.
 4. Туреччина. Вкладення капіталу в цій країні має свої переваги: можливість вільно в'їжджати у 100 і навіть більше країн світу, переїхати до Британії з бізнес-візи або Америки з Е-2 візи. Для інвестування потрібно мати півмільйона євро, для покупки житла – чверть. Ще один варіант - створення десятка робочих місць для населення Туреччини на три роки.

Варіантів чимало. Але хочу нагадати: інвестування – не гарантія 100% набуття громадянства. Воно дає спрощені умови охочим, але кожен заявник ретельно перевіряється. Інвестовані гроші мають бути легальними, а сам вкладник – не мати судимостей та відповідати основним вимогам.

Якщо тема зацікавила, то можемо обговорити її на особистому консультуванні.

 

Поделиться в социальных сетях:

Дякую за оцінку!
Оцініть статтю
Голосів — 0
Рейтинг статті — 0

Коментарі ()

  Євген Зубковський Эксперт в галузі особистих фінансів
  • 12 років досвіду в інвестуванні та 3 роки інвестицій у фондовий ринок США
  • Під управлінням $1,3 млн.
  • Особистий капітал $200+ тис.
  • Допоможу Вам інвестувати надійно та безпечно!

  Інші статті автора

  Як обміняти валюту в Interactive Brokers

  Interactive Brokers
  Купівля та продаж валюти в Interactive Brokers Валюта на Interactive Brokers купується так само як акції,…
  20.10.2022
  Читати

  9 небезпечних звичок, що програмують на бідність

  Особисті фінанси
  Багато хто думає: вина їхнього грошового стану — відсутність спадщини батьків. Думка помилкова. Насправді,…
  23.05.2022
  Читати

  Як отримати громадянство іншої країни через інвестиції

  Портфель
  Завітати практично до будь-якої країни сьогодні не проблема. У більшість європейських…
  23.05.2022
  Читати

  Чи варто накопичувати капітал дитині?

  Особисті фінанси
  Мені часто запитують: чи потрібно формувати капітал для дитини, як це робити. Упевнений, що тема…
  23.05.2022
  Читати

  Популярні послуги