+38 (063) 652-79-97

Як інвестувати гроші: 4 поради для початківців

Існує безліч способів почати інвестувати, але перше, що необхідно зробити - розставити свої пріоритети, наприклад, яку суму ви хочете інвестувати і на який рівень доходу хочете вийти. Потім необхідно визначити, які типи інвестицій будуть найбільш вигідними для вас, і вибрати правильну стратегію. Відкриття для себе інвестування, змусить ваш капітал працювати на вас.

Поради, які слід врахувати перед початком інвестування

Вкладення ваших грошей допоможе вам підготуватися до майбутнього. Інвестування - це важливе рішення, до якого не потрібно ставитися легковажно. Є кілька речей, які необхідно розглянути, перш ніж починати інвестувати:

Скільки ви можете дозволити собі інвестувати?

Розуміння того, скільки грошей ви можете інвестувати, допоможе уникнути помилок інвестора, таких як ризик занадто великими сумами, що призведе до тяжкого фінансового становища. Важливо знайти інвестиції, які відповідають вашому фінансовому становищу.

Хоча люди, як правило, не інвестують більше, ніж можуть собі дозволити, рентабельність інвестицій частково залежить від того, скільки ви інвестуєте. Значні інвестиції відкривають можливість для більшого прибутку, але, за тією ж логікою, і для більших збитків.

Сума, яку ви можете інвестувати, залежить від кількох факторів:

 • Ваш дохід;
 • Ваші поточні витрати;
 • Скільки у вас заощаджень;

Скільки часу ви готові приділяти інвестуванню?

Навчитися інвестувати свої гроші - це тільки частина справи; інвестування вимагає багато праці та часу, тому вам потрібно переконатися, що ви готові керувати своїми інвестиціями на постійній основі.

Чим ширший і різноманітніший ваш інвестиційний портфель, тим більше енергії вам доведеться витратити. Якщо ви не готові приділяти значні зусилля і час інвестуванню, то краще передати гроші в довірче управління професіоналу.

Майте на увазі, що різні інвестиції мають різну потенційну прибутковість. Простими інвестиціями, такими як облігації та ощадні рахунки, легше керувати, але це означає і меншу прибутковість від ваших вкладень.

Який рівень ризику ви готові взяти на себе?

Практично всі інвестиції передбачають наявність ризику, тому перш ніж прийняти рішення про інвестування, подумайте, наскільки ви готові ризикувати. Незважаючи на те, що високоризикові інвестиції з потенційно високою прибутковістю можуть бути привабливими, вони також пов'язані з більш високим ступенем ризику втрати капіталу. Це означає, що вони не підходять для всіх типів інвесторів.

З іншого боку, ви можете віддати перевагу інвестиціям з відносно низьким рівнем ризику, які принесуть менший дохід. Вибір інвестицій, що відповідають вашій схильності до ризику, допоможе зробити кроки для мінімізації втрат у рамках вашої інвестиційної стратегії.

Які у вас інвестиційні цілі?

Постановка інвестиційних цілей є необхідною частиною інвестування коштів і важливим аспектом для побудови кращого фінансового майбутнього.

Можливо, ви хочете накопичити гроші на навчання дитини або, можливо, зберегти кошти до виходу на пенсію. Постановка інвестиційних цілей спрямує і дасть вам те, до чого потрібно прагнути.

Якщо вам потрібна допомога в постановці чітких інвестиційних цілей, подумайте про співпрацю з фінансовим радником.

Для багатьох людей вибір правильних інвестицій є серйозною перешкодою в цьому процесі. Частиною навчання тому, як інвестувати гроші, є вивчення того, у що вкладати свої кошти, виходячи далеко за рамки акцій та облігацій.

4 поради, як почати інвестувати гроші

Інвестор-початківець, роблячи перші кроки, може почуватися розгублено. Існує багато різних видів інвестицій та інвестиційних термінів, але є кілька важливих факторів, які необхідно враховувати, якщо ви хочете уникнути помилок і заробити. Ось чотири поради, які допоможуть зробити перші кроки:

Проведіть дослідження

Як би не було заманливо почати інвестувати якомога швидше, перед цим потрібно багато чому навчитися. Інвестування - це довга історія, яку необхідно вивчити, перш ніж почати вкладати свої зароблені гроші. Чим більше енергії ви готові вкласти в навчання, тим кращі інвестиційні рішення ви зможете приймати.

Слідкуйте за своїми інвестиціями

Помилка, яку роблять багато інвесторів, полягає в тому, що вони не стежать за своїми інвестиціями. Коли ви інвестуєте, облік ваших фінансів може допомогти вам контролювати ефективність вкладень і коригувати свою стратегію в разі необхідності. Якщо ви не будете уважно стежити за своїми інвестиційними рахунками, ви можете втратити гроші, навіть не підозрюючи про це.

Відстеження ваших інвестицій потенційно може дати вам більше контролю над вашим інвестиційним портфелем, наприклад, прийняття раннього рішення про переведення вкладень, якщо ви бачите тенденцію до падіння. Ви можете використовувати додатки для обліку фінансів, щоб переглядати, як працюють ваші інвестиції в будь-який момент часу.

Не виходьте за рамки свого бюджету

Кількість грошей, які ви інвестуєте, безпосередньо впливає на те, скільки ви потенційно можете отримати прибутку, але великі інвестиції підходять не всім. Витратьте час на те, щоб визначити, яку суму ви можете дозволити для інвестицій, не жертвуючи при цьому можливістю мати найнеобхідніше.

Склавши інвестиційний бюджет, ви зможете вкладати і водночас мати достатньо грошей, щоб оплачувати рахунки і годувати сім'ю.

Розгляньте можливість співпраці з фінансовим радником

Хоча існує безліч ресурсів, які можуть навчити вас інвестувати гроші та керувати особистими фінансами, інвестування може бути складним процесом. Робота з фінансовим радником допоможе вам зрозуміти свій бюджет і поставити чіткі інвестиційні цілі, тоді ви матимете інформацію, необхідну для більш розумного інвестування.

Якщо ви не впевнені, скільки вам слід інвестувати та у що вкласти гроші, ви можете звернутися на мою 15-хвилинну безкоштовну консультацію.

Отримайте відповідь на запитання, що Вас цікавить за 15 хвилин
Зроби свій перший крок до системного інвестування вже сьогодні!
Залиш заявку на безкоштовну консультацію

Висновок

Інформація з цієї статті вже наблизила вас до початку свого інвестиційного шляху. Крім розгляду наведених вище порад, використовуйте інструменти, які допоможуть вам керувати своїми інвестиціями. Незалежно від того, чи готові ви зробити ривок зараз або тільки знайомитеся з концепціями інвестування, будьте готові, що на це піде не один місяць. Якщо ви не впевнені у своїх силах, звертайтеся по допомогу до фінансового радника, який допоможе вам уникнути помилок на початковому етапі.<

Поделиться в социальных сетях:

Дякую за оцінку!
Оцініть статтю
Голосів — 1
Рейтинг статті — 5

Коментарі ()

  Інші статті автора

  Що таке біткоіни і чи варто його купувати

  Блокчейн
  Що таке Біткоїн і чи варто його купувати У статті подано інформацію для людей, які розглядають цифрові…
  11.08.2022
  Читати

  Як змусити гроші працювати для збільшення капіталу

  Портфель
  Як змусити гроші працювати на себе У процесі отримання активного доходу, або, по-простому, працюючи…
  12.01.2023
  Читати

  Шість звичок, що ведуть до бідності

  Заробляти достатньо – значить залишатися багатим. Життя може ставати біднішим, завдяки певним…
  23.05.2022
  Читати

  Популярні послуги