+38 (063) 652-79-97
 • Головна
 • Блог
 • Почни в 25, вийди на пенсію в 45 - як вийти на пенсію після 20 років роботи

Почни в 25, вийди на пенсію в 45 - як вийти на пенсію після 20 років роботи

Ранній вихід на пенсію для більшості може здатися неможливим, але є багато способів збільшити свої заощадження і вийти на пенсію задовго до 60 років.

Переваги раннього виходу на пенсію

Очевидні причини дострокового виходу на пенсію пов'язані з приємними особистими справами, подорожами і можливістю встигнути максимум того, що може запропонувати світ.

Ранній вихід на пенсію має цілу низку переваг, які може відкрити для себе кожен. Основні переваги включають в себе: поліпшення здоров'я, нові інтереси, більше вільного часу і свободу пошуку різних напрямків для заробітку. Не дивно, що багато хто прагне вийти на пенсію раніше свого належного віку. У цій статті я поділюся теоретичним підходом до того, як почати роботу в 25 років і вийти на пенсію у віці 45 років.

Читайте також: Рух FIRE: як піти на пенсію ранішеM

Перший крок: змінити своє грошове мислення

Стандартне визначення грошей можна досить точно резюмувати "як річ, що має певну цінність, яку можна обміняти на інші речі". Багато хто з нас надає великого значення грошам, коли насправді це "просто непотрібний папір і метал". Хоч це і правда, не можна заперечувати, що, незважаючи на те, що це всього лише папір і метал, гроші дають нам змогу виживати.

Це не означає, що люди повинні повністю відмовитися від цінності грошей, натомість слід певною мірою змінити ставлення до фінансів і своє грошове мислення. Першим кроком на шляху до раннього виходу на пенсію є зміна наших звичок і сприйняття грошей.

Чудовою рекомендацією є відмова від непотрібних витрат і розподіл грошей на поліпшення якості життя в майбутньому.

Необхідний розмір заощаджень для отримання доходу зазвичай становить 5-15% від зарплати людини. Однак, збільшення заощаджень до 40-80% від доходу може надати змогу накопичити "шестизначний власний капітал" протягом кількох років, що є реальним аргументом для дострокового виходу на пенсію.

Усі люди заробляють на життя, і живуть при різних доходах. Питання в тому, як люди з нижчим доходом можуть вийти на пенсію так само швидко, як і люди з вищим доходом?

30 000 доларів річного доходу

Якщо ви заробляєте 30 000 доларів на рік, ви можете заробити 2 мільйони доларів за двадцять років, заощадивши значну частину свого доходу. Якщо припустити, що у вас є раніше заощаджені 5000 доларів, відкладання додаткових 4256,98 доларів на місяць при нормі прибутковості інвестицій 6% дасть вам змогу досягти своєї мети у 2 мільйони доларів за двадцять років.

Як це взагалі можливо для когось, хто заробляє 30 000 доларів на рік? Відповідь полягає в тому, щоб знайти додаткові пасивні джерела збільшення вашого річного доходу. Почати можна з таких речей, як створення власного бізнесу або інвестування зекономлених на даний момент грошей.

Можливості досить великі щодо отримання додаткових грошей для вашої мети. Ознайомтеся з моєю статтею "4 ефективних способи швидко заробити гроші", поради з якої можна почерпнути не тільки для швидкого заробітку, а й використовувати як підробіток у довгостроковій перспективі.

Я маю на увазі, що один заробіток $30 000 протягом двадцяти років не допоможе, якщо ви хочете вийти на пенсію в 45 років зі статками в $2 млн. Хоч і не передбачається, що ви зароблятимете дедалі більше й більше з кожним роком (з розвитком вашої кар'єри це має статися), вам все одно доведеться доповнювати цей дохід підробітком.

60 000 доларів річного доходу

Можливо, ви заробляєте вдвічі більше, ніж згадувалося раніше, і твердо маєте намір вийти на пенсію у віці 45 років. Припустимо, у вас є заощадження в розмірі 20 000 доларів. Ви живете добре, але ваша мета - накопичити більше і вийти на пенсію набагато раніше. Для цього ви повинні інвестувати 4042,04 долара щомісяця протягом наступних 20 років з нормою прибутковості інвестицій 6%, щоб вийти на пенсію з 2 мільйонами доларів. Якщо рентабельність інвестицій становить 10%, ви повинні щомісяця інвестувати 2537,26 доларів.

При ставці 8% щороку протягом двадцяти років необхідно інвестувати загалом 48 504,48 дол. США. Це означає, що близько 81% вашого річного доходу має бути спрямовано на ваші заощадження. При нормі прибутковості інвестицій 10% приблизно 51% вашого доходу в розмірі 60 000 доларів США необхідно відкладати на загальну суму 30 447,12 доларів США на рік протягом наступних 20 років.

100 000 доларів річного доходу

При зарплаті в 100 000 доларів на рік і передбачуваних заощадженнях у розмірі 40 000 доларів, щоб заробити 2 мільйони доларів за 20 років, необхідно щомісяця інвестувати 3755,48 доларів. Щомісячний збір такої суми передбачає капіталізацію інвестицій, які забезпечують прибутковість інвестицій у розмірі 6%. Якщо інвестиції пропонують 10%, щомісяця потрібно інвестувати 1861,74 долара.

При ставці 6% необхідно щорічно відкладати 45 065,76 доларів. Це приблизно 45% від вашого річного доходу в 100 000 доларів. Якщо прибутковість інвестицій становить 10% щорічно, необхідно відкладати 22% вашого річного доходу.

Додаткові кроки

Не кожен може виграти в лотерею і піти на пенсію швидше, ніж інші. Незважаючи на те, що інвестування настільки значних коштів може здатися неможливим, це цілком здійсненно. Це просто вимагає дисципліни та зміни способу життя. Наприклад, мінімалістичний спосіб життя може допомогти вам досягти своїх цілей набагато швидше.

Економія на дорогому одязі, регулярному харчуванні поза домом та інших формах задоволення може збільшити ваші заощадження для більш раннього виходу на пенсію. Крім того, зменшення розміру вашого будинку або квартири на щось більш доступне може скоротити вашу іпотеку і витрати вдвічі і навіть більше. Багато хто з нас відчуває потребу жити на рівні вище середнього, і це може змусити нас жити не відповідно до своїх коштів. Така практика може призвести до фінансового виснаження і, зі свого боку, перешкодити вам досягти своєї мети.

Якщо зараз ви працюєте тільки на одній роботі, подумайте про інші джерела доходу. Як уже говорилося в цій статті, існує безліч способів збільшити грошовий потік. Головне - не відволікатися і накопичити якомога більше грошей за короткий проміжок часу.

Зміни в способі життя і мисленні можуть привести нас до успіху і фінансового зростання. Дотримуючись правильних установок, відточуючи свої навички, люди можуть досягти дуже значних досягнень.
Щоб досягти цілей дострокового виходу на пенсію, вам необхідно інвестувати свої гроші. Є кілька різних стратегій інвестування, які ви можете використовувати. Докладніше про них ви можете дізнатися на моїй консультації.

Отримайте відповідь на запитання, що Вас цікавить за 15 хвилин
Зроби свій перший крок до системного інвестування вже сьогодні!
Залиш заявку на безкоштовну консультацію

Основа успіху і, в свою чергу, грошей досягається зміною нашого ставлення до життя, контролем за звичками у сфері витрат і старанною роботою над підвищенням своїх доходів. При дотриманні цих правил вихід на пенсію через 20 років бачиться більш ніж можливим.

Поделиться в социальных сетях:

Дякую за оцінку!
Оцініть статтю
Голосів — 0
Рейтинг статті — 0

Коментарі ()

  Євген Зубковський Эксперт в галузі особистих фінансів
  • 12 років досвіду в інвестуванні та 3 роки інвестицій у фондовий ринок США
  • Під управлінням $1,3 млн.
  • Особистий капітал $200+ тис.
  • Допоможу Вам інвестувати надійно та безпечно!

  Інші статті автора

  Рух FIRE: як піти на пенсію раніше

  Портфель
  Що таке рух FIRE? Назва руху - FIRE означає "фінансова…
  6.03.2023
  Читати

  Переваги та недоліки Interactive Brokers

  Interactive Brokers
  Історія створення "Створити технологію, що забезпечує ліквідність на кращих умовах. Бути лідером…
  13.10.2022
  Читати

  Технологія блокчейн: що треба знати

  Блокчейн
  Що таке блокчейн простими словами Блокчейн - це технологія зберігання, передавання та відтворення…
  8.12.2022
  Читати

  З чого варто починати інвестувати та як робити це правильно

  Особисті фінанси
  Доброго дня всім! Я часто отримую питання про інвестування від новачків у цій сфері та…
  23.05.2022
  Читати

  13 звичок, які збережуть гроші у 2023 році

  Портфель
  Гасіть кредити або назавжди позбудьтеся думки про фінансове благополуччя Хороша кредитна історія…
  26.12.2022
  Читати

  Популярні послуги