+38 (063) 652-79-97
  • Головна
  • Блог
  • Компанія Interactive Brokers, ти чув про таку? Чим вона цікава?

Компанія Interactive Brokers, ти чув про таку? Чим вона цікава?

Фінансова незалежність – саме те, чого варто прагнути. Але накопичуючи гроші, недостатньо зберігати їх у конверті, варто зайнятися інвестуванням. У моєму блозі ти знайдеш чимало статей на інвестування. Наприклад, шануй про те, з чого почати. 

Відмінно підходить для такої мети вкладення грошей до активів компаній на міжнародному ринку. А щоб отримати таку можливість, потрібно вибрати посередника. Interactive Brokers – компанія зі Сполучених Штатів Америки, за допомогою якої можна придбати цінні папери, торгувати акціями. Вона актуальна для трейдерів та інвесторів.

Трішки історії

1977-й рік заснування Інтерактив Брокерс. Томас Петерффі, який є виконавчим директором, купує місце на фондовій біржі, стаючи активним учасником. Спочатку компанія торгує опціонами як приватний маркет-мейкер. За наступні два роки штат компанії розширюється, багато процесів піддаються реструктуризації. 1985-го запускається онлайн-система, що стала справжньою революцією та початком віртуальної торгівлі. Через п'ять років такий же майданчик відкривається в Німеччині, і брокер стає одним із лідерів торгівлі на німецькому фондовому ринку.

Протягом кількох наступних років Interactive Brokers завойовує європейський ринок: Швеція, Лондонська фондова біржа, Бельгія, Угорщина, Норвегія, Італія, Австрія та пропонує свої послуги на території Азії.

 На 2020-й у компанії понад мільйон рахунків. Сьогодні інвестувати чи займатися трейдингом посередництвом із брокером можуть і жителі України, адже реєстрація та умови користування – головні переваги Interactive Brokers.

 Причини вибрати Інтерактив Брокерс

Брокерських компаній, доступних українцям для інвестування міжнародного ринку, є чимало. Але Interactive Brokers став найпопулярнішим у нашій країні. Рідко постає питання, чи можна довіряти Interactive Brokers, оскільки його репутація відмінна. Співпраця саме з цим брокером дає можливість вийти на міжнародний ринок, вкласти свій капітал в активи та отримувати пасивний дохід.

 Основні переваги компанії:

  • Надійність. Брокерське агентство існує понад 40 років, у ньому працюють тисячі співробітників, капіталізація становить від 6 млрд. По всьому світу є 24 офіси. До того ж, всі цінні папери, а також гроші на рахунку застраховані. Це вбереже капітал, дозволяючи одержувати доходи без страху втрати;
  • Проста реєстрація. Все можна зробити в режимі он-лайн – зайти на сайт, заповнити анкети, завантажити скани документів. Вже за день рахунок буде відкрито;
  • Відсутність мінімального фінансового порога для інвестування. До 2018 року він становив 10 тисяч. Сьогодні для інвестування можна використати будь-яку суму;
  • Зручний інтерфейс, зокрема російською мовою. Також існує мобільний додаток, щоб будь-де залишатися в курсі;
  • Доступ до різних фінансових інструментів - активи компаній світу, фонди, облігації;
  • Доступні комісії. Якщо на рахунку більше 100 000, обслуговування безкоштовне, менше – 10 доларів. Для довгострокових інвесторів комісія за угоду – 1 долар.
  • Відсутність щомісячної комісії. До липня 2021 року комісія становила 10 $ на місяць, якщо на рахунку більше 2000 $, зараз цю комісію прибрали і це стало великою перевагою брокера.

Єдиний недолік, який можна відзначити у роботі з Interactive Brokers – податки. Але, враховуючи, що будь-який бізнес, який приносить дохід, вимагає їхньої сплати, такий відносний мінус. З іншого боку, якщо ти хочеш офіційно інвестувати, одержуючи пасивний дохід, без оподаткування не обійтись.

 Нюанси

Реєстрація та відкриття рахунку в IB зручні та досить прості, але в деяких випадках може знадобитися підтвердження отримання доходу. До цього треба бути готовим. Також не можна забувати, що за неактивності рахунку комісію все одно потрібно буде оплачувати.

І найголовніше – не забувайте вчасно робити поповнення, адже зарахування йде від одного до трьох банківських днів. Приємного та легкого інвестування! Читай мої пости та зможеш дізнатися ще більше про цю брокерську компанію.

А зараз ти можеш визначити рівень свого інвестиційного ризику. Пройди тест і дізнайся результат.

 
Допомагаю створити капітал для отримання пасивного доходу
Зроби свій перший крок до системного інвестування вже сьогодні!
Залиш заявку на безкоштовну консультацію
Дякую за оцінку!
Оцініть статтю
Голосів — 1
Рейтинг статті — 5

Інші статті автора

Як інвестувати з нестабільним доходом

Кожен із нас хотів би мати високий стабільний дохід. Але не всі професії дають можливість…
23.05.2022
Читати

Як заробити на дивідендах

Чимало українців пам'ятають, а деяка частина й досі береже серед документів акції підприємств, на яких колись…
23.05.2022
Читати

Популярні послуги