+38 (063) 652-79-97
  • Головна
  • Блог
  • Чому не багато хто стає багатим, хоча "секрет" фінансового успіху відомий

Чому не багато хто стає багатим, хоча "секрет" фінансового успіху відомий

Стан забезпечує фінансову незалежність, дозволяє дозволити собі більше. До нього прагне практично кожен, але лише деяким вдається досягти високого рівня доходу. І хоч план, що дозволяє накопичити капітал, досить простий, мало хто його слідує. За статистикою лише 10% українців купують цінні папери, решта – не знають, як краще розпоряджатися грошима так, щоб вони приносили дохід.

Що вони роблять не так

Заможні люди знають, що шлях до фінансового успіху забезпечує пасивний дохід. Але в нашій країні досі гроші вкладаються в нерухомість, яка роками чекає свого часу, і банківські депозити, ставка яких мізерно мала. Такими способами досягти високого рівня життя складно.

І це не єдина причина, чому не виходить накопичити кошти на безбідне життя. Чимало українців витрачають більше за свій заробіток, не відкладаючи жодної гривні на місяць. Беруть кредити, відкривають кредитні картки, які ще більше затягують у полон бідності, не ведуть облік прибутку, витрат, абсолютно не розуміючи свого фінансового стану. Вони не вірять, що за середньої зарплати можна накопичити капітал, вкласти у цінні папери, забезпечивши безбідну пенсію. Але для цього необхідно виконувати певні кроки з періодичною сталістю.

Вивчи моє керівництво  і ти дізнаєшся, як правильно створювати капітал крок за кроком.

Як стати багатим

Мислення – головна причина, що заважає накопичити гроші. Задумавшись про те, щоб за тридцять років мати активів на кілька сотень тисяч доларів, цифри здаються нереальними. Але переглянувши фінансове становище, легко знайти «зазор», який може стати початком накопичень. На активи можна перетворити пасиви, які не приносять прибутку: будинок, земельну ділянку, дачу, речі, що займають місце в будинку, автомобілі. Варіантів – чимало.

Сам шлях до фінансового успіху лежить через кілька важливих кроків, пройшовши які можна розраховувати на досягнення фінансових цілей, забезпечення комфортного життя у старості:

  1. Постановка справжньої мети. Для накопичення необхідне фінансове завдання. Починати можна з невеликих – на автомобіль, навчання дітей. Це мають бути цілі, що не вимагають великих сум, але недоступні в даному проміжку часу. Виконавши таке завдання, приступай до більш глобальних накопичень.
  2. Визначення зручного формату накопичення. Тримати гроші можна вдома у конверті, але зручніше скористатися пропозиціями банків у мобільних додатках телефону. Найчастіше вони називаються «Мета», «Скарбничка». На заощаджені гроші нараховується відсоткова ставка, що дозволяє не просто зберігати кошти, а й трохи на них заробляти.
  3. Регулярне поповнення рахунку. Виховавши звичку постійно поповнювати рахунок, не зможеш відмовитись від цієї ідеї. Варіантів регулярності може бути кілька: обов'язковий щомісячний платіж, 10-15% від кожного надходження на картку, частина доходу на місяць. Спосіб виконання завдання не важливий, головне – сталість. Так ти самодисциплінуєшся, зможеш накопичити достатньо грошей для інвестування.
  4. Збереження накопичених коштів. На початку шляху виникатиме чимало спокус витратити зібрані гроші. На очі попадатимуться нові моделі телефону, гарний одяг, цікаві тури Європою. Варто не піддаватися емоціям, що передбачають негайне отримання задоволення. Відмовившись від витрат капіталу сьогодні, через певний час ти зможеш собі це дозволити. Непередбачені витрати також варто покривати зі свого прибутку, а не витрачати на них майбутній капітал.
  5. Маленькі радощі. Зібравши достатньо грошей на виконання мети, виконай її одразу. Чи не шкодуй коштів, вважаючи: їх можна витратити на інше. Так тобі буде приємніше збирати серйозніші суми, адже наприкінці шляху обов'язково виявиться винагорода.

Якщо ти поки що не розумієш, з чого розпочати кроки до багатства, знайти вільні кошти, записуйся на мою консультацію. Також можеш пройти безкоштовний тренінг, де за два тижні маєш достатньо знань для грамотного інвестування.

А якщо ти вже готовий інвестувати, спочатку пройди простий  тест на визначення рівня інвестиційного ризику.

 
Допомагаю створити капітал для отримання пасивного доходу
Зроби свій перший крок до системного інвестування вже сьогодні!
Залиш заявку на безкоштовну консультацію
Дякую за оцінку!
Оцініть статтю
Голосів — 0
Рейтинг статті — 0

Інші статті автора

Як інвестувати з нестабільним доходом

Кожен із нас хотів би мати високий стабільний дохід. Але не всі професії дають можливість…
23.05.2022
Читати

Інвестиції під час війни

Безпечні форми збереження грошей під час війни Початок військових дій – це завжди негативні наслідки…
4.08.2022
Читати

Популярні послуги