+38 (063) 652-79-97

7 порад багатих людей, яким вони не слідують

Бідність уособлюють із фінансовим станом, коли важко дозволити зайве, доводиться виживати, маючи нескінченні борги. Але фактично бідний — час, що витрачає на заробіток грошей для отримання певних благ, а багатий — хто вже ними володіє.

Кожному хочеться досягти високого фінансового рівня, щоб вважатися багатим, тому забезпечені люди часто стають прикладом наслідування. Але всупереч логіці, поради від багатих нерідко абсолютно не корисні, автори самі їх не дотримуються. Я зібрав сім популярних рекомендацій, що не потрібно робити, щоб стати багатшими. Одночасно розповім, як краще робити для досягнення фінансових цілей.

№ 1 Робити заощадження

Відкладати, збирати гроші – основна порада заможних людей. Але просто накопичення важко назвати найкращим рішенням. Сьогодні банки пропонують низьку процентну ставку на депозит, тому через інфляцію відсотки швидко згоряють, не встигаючи принести прибуток. У деяких країнах Європи навіть доводиться сплачувати комісію за зберігання коштів у банку.

 Найбагатші люди ніколи так не роблять. Вони накопичують гроші, одразу ж інвестуючи у актуальні проекти, купуючи цінні папери. Плюс у накопиченні є, тому скористатися порадою можна саме через самодисципліну, розумне ставлення до грошей. Просто на заощадженні зупинятися однозначно недоцільно.

Якщо ти хочеш почати інвестувати, для початку пройди простий  тест на визначення рівня інвестиційного ризику 

 

№ 2 Зменшувати витрати

Подібна порада видається актуальною у тяжкій фінансовій ситуації. Але практично зменшення витрат призводить до протилежного результату. Щойно всі зрозуміють, що ти почав скорочувати витрати, почнуть думати: все погано. У подібній ситуації навіть найнадійніші бізнес-партнери та вірні клієнти втечуть.

Що роблять забезпечені:

 • влаштовують дорогі вечірки;
 •  організовують івенти;
 • носять дорогі речі, прикраси, аксесуари, демонструючи своє багатство.

Якщо хочеш приєднатися до них, не зменшуй витрати, а покажи: у тебе є гроші. Можеш перейняти вміння одягатися, щоб оточуючі розуміли, ти нічого не потребуєш.

№ 3 Не робити боргів

Для бідної людини кредит – можливість придбати, закрити важливий борг. Він нічого на ньому не заробляє, навпаки, втрачає. Порада здається цілком доречною. Але самі багатії постійно залазять у борги, заробляючи на них. Повертаючи кредит, одночасно мають із позикових коштів прибуток, тому це лише фінансовий інструмент на шляху до збільшення капіталу.

№ 4 Багато вчитися

Багато надбагатих людей у світі закінчили тільки школу, а деякі не здобули повної вищої освіти. Вони могли пройти певне навчання, необхідне для їхнього бізнесу, але це однозначно не отримання диплома, що припадає пилом у шафі.

 Ті, хто продовжують постійно вчитися, проходячи школу за школою, не зможуть стати багатими, адже навчання – це певна втеча від реальності. Освіта не зайва у житті, але потрібно підходити до питання без фанатизму, обираючи актуальні спеціальності. 

А щоб підвищити свою фінансову грамотність, шануй корисні книги на цю тему. Я підібрав для тебе  перелік найцікавіших книг.

№5 Шукати роботу

 Пошук роботи – часта рекомендація заможних людей. Насправді ніхто так не робить. Вони відкривають свій бізнес, інвестують у чужий. Не потребують найматися на роботу, щоб отримувати добрі доходи.

 Якщо тобі подобається робота навіть на чужу людину - чудово, але багатим ти не станеш. Доцільно одночасно працювати та займатися інвестиціями.

№6 Диверсифікувати вкладення

Диверсифікація приваблює бідних людей. Жоден багатий не диверсифікує інвестиції, виняток — експерти у цій галузі. Заможні вкладають накопичення тільки те, у чому самі орієнтуються, можуть самостійно контролювати. Наприклад, ті, хто торгує нерухомістю, не купуватиме акцій.

№7 Не забувати про відпустку

Бідолашні люди беруть відпустку, щоб забути про роботу, відпочити. Багачі рідко відпочивають, їм подобається працювати. Відпустка для них — чергова подорож з користю для бізнесу.

 Якщо бажання бути багатим дійсно сильне, не дотримуйся цих семи порад. Краще дивись, що багаті люди радять не робити, вносячи до свого життя. Успіх обов'язково прийде!

А щоб краще розуміти специфіку пасивного інвестування,  почитай моє керівництво.

Поделиться в социальных сетях:

Дякую за оцінку!
Оцініть статтю
Голосів — 1
Рейтинг статті — 5

Коментарі ()

  Інші статті автора

  Грошові типи особистості. Хто ви і що з цим робити

  Типологія Гольдберга та Льюїса Згідно з теорією чеських психологів Х. Гольдберга та Р. Льюїса, гроші…
  16.11.2022
  Читати

  Інвестиції, комісії, тарифи – Interactive Brokers

  Якщо ти ґрунтовно зважився зайнятися інвестуванням, повинен докладно вивчити нюанси роботи з брокерською компанією. Якщо…
  23.05.2022
  Читати

  Interactive Brokers - тарифи та комісії

  Види тарифів Interactive Brokers Стандартно клієнтам пропонується два тарифні плани:
  27.10.2022
  Читати

  17 порад, щоб вирватися з бідності

  Ніхто не хоче залишатися бідним. Але іноді із полону бідності важко вирватися. Багато…
  23.05.2022
  Читати

  Компанія Interactive Brokers, ти чув про таку? Чим вона цікава?

  Фінансова незалежність – саме те, чого варто прагнути. Але накопичуючи гроші, недостатньо зберігати…
  23.05.2022
  Читати

  Популярні послуги