+38 (063) 652-79-97

4 ефективні способи швидко заробити гроші

Якщо ви зіткнулися з несподіваною травмою, нещодавно втратили роботу або ваш дім постраждав від війни чи землетрусу, одне можна сказати напевно - вам потрібні гроші, і потрібні негайно. На жаль, зараз, коли в наше повсякденне життя увірвалася надзвичайна фінансова ситуація, переважна більшість із нас виявилася абсолютно непідготовленими.

Розберіть свої цінні речі

Чи зберігається у вас годинник тата, обручка мами або діамантова шпилька, яку ви рідко носите? А що щодо цінностей, захованих у шафі - можливо, шикарна сукня або шуба, успадкована від двоюрідної бабусі? Продаж особистих речей, таких як одяг, електроніка або книги через Інтернет може допомогти вам отримати готівку в екстреній ситуації. Залежно від якості товарів, які ви готові продати, ви можете швидко отримати необхідні для вас гроші.

Shafa або ОЛХ - українські онлайн-платформи, через які ви можете продати свої непотрібні речі.

Візьміться за нестандартну роботу

Якщо у вас немає цінних речей для продажу, спробуйте продавати свої послуги - особливо якщо ви не працюєте і маєте вільний час. Ви можете зайнятися фрілансом, посидіти з дітьми або попрацювати вантажником. Середня погодинна зарплата няні становить 100-200 грн за годину, вантажник може заробляти близько 300 грн за годину.

Якщо вам подобається водити машину, ви можете попрацювати в Bolt, Uber або Uklon. Заробіток водіїв у 2023 році залежить від місця проживання, але в середньому за годину (за умови використання особистого автомобіля), водій може заробити 262 грн. За робочу зміну виходить - 3144 грн.

Для термінового заробітку підійде роздача листівок або розклеювання рекламних оголошень. Такий вид роботи оплачується погодинно і, в більшості випадків, щодня, від 70 гривень на годину.

Залежно від того, скільки роботи ви візьмете і скільки грошей отримаєте за кожне завдання, ви можете зібрати кілька тисяч гривень за одні вихідні. Якщо хочете зайнятися фрілансом, спробуйте знайти роботу на таких сайтах, як Kabanchik, Freelancehunt або роботу за фахом на Upwork, Freelancer або Fiverr.

Постарайтеся в міру можливості відкладати гроші на створення фінансової подушки безпеки на випадок виникнення непередбачених витрат.

Розбийте скарбничку

На перший погляд, ця порада може здатися трохи абсурдною, але це не жарт. Розбийте свою скарбничку і пошукайте дрібні гроші в кишенях, щоб зібрати всі заховані монети і купюри, що залежалися з іншого погодного сезону. Коли ви зберете всі до останньої монети, віднесіть їх у банк. У будь-якому разі, щойно ви конвертуєте монети в готівку, у вас може з'явитися ще одна тисяча гривень, яку ви зможете пустити на екстрені витрати.

Перевірте свої електронні накопичувальні рахунки і всі ощадні картки, на них також може залишатися невеликий позитивний баланс.

Позичте гроші у друзів або родичів

Ми приберегли цей варіант наостанок, бо він справді має бути крайнім. Хоча запозичення грошей у друзів і родичів може бути швидким вирішенням проблеми, воно може призвести до деяких негативних наслідків. Коли близька людина позичає вам гроші, це може створити напругу у ваших стосунках - особливо якщо ви не повернете гроші швидко.

Невиплачені кредити можуть призвести до затяжних неприємних стосунків між кредитором і позичальником. Якщо ви плануєте брати гроші в борг, найкраще скласти договір, у якому буде вказано, коли ви почнете повертати борг кредитору і чи будете ви також виплачувати відсотки за користування грошима.

Підсумок

Кожен може опинитися в скрутному становищі, коли виникла важка фінансова ситуація. Велика частина населення України не має достатньо готівки, щоб оплатити непередбачені витрати. Найгірше, що ви можете зробити, опинившись у такій ситуації - це збільшити заборгованість за кредитною карткою або взяти кредит до зарплати з непомірно високими процентними ставками.

На щастя, існує безліч розумних способів швидко отримати гроші, не спустошуючи свої картки. Незалежно від того, чи вирішите ви продати частину свого майна, влаштуватися на підробіток або позичити гроші в батьків чи друзів, одне можна сказати напевно: щойно ви виберетеся з цих фінансових неприємностей, саме час почати формувати фінансову подушку безпеки на випадок надзвичайної ситуації та замислитися про отримання пасивного доходу.

Поделиться в социальных сетях:

Дякую за оцінку!
Оцініть статтю
Голосів — 0
Рейтинг статті — 0

Коментарі ()

  Євген Зубковський Эксперт в галузі особистих фінансів
  • 12 років досвіду в інвестуванні та 3 роки інвестицій у фондовий ринок США
  • Під управлінням $1,3 млн.
  • Особистий капітал $200+ тис.
  • Допоможу Вам інвестувати надійно та безпечно!

  Інші статті автора

  Інвестиції через закордонного брокера

  Портфель
  Отримувати пасивний дохід та вести комфортне життя без особливих зусиль – можливо. Для покупки…
  23.05.2022
  Читати

  Навіщо потрібен інвестиційний радник та як його вибрати

  Особисті фінанси
  Шлях до забезпеченого, комфортного життя з можливістю не працювати, одержуючи пасивний прибуток, складається…
  23.05.2022
  Читати

  7 кроків, які змінять ваше ставлення до грошей

  Портфель
  На що впливає фінансове здоров'я Усвідомлено чи ні, але у вас уже сформувалася певна грошова…
  19.12.2022
  Читати

  Що таке стагфляція в економіці-як її передбачити і при цьому заробити

  Портфель
  Що таке стагфляція в економіці Економіка України з початку російської агресії набуває характеру…
  23.02.2023
  Читати

  7 способів накопичити собі пенсію в 1000 $

  Особисті фінанси
  У більшості європейських країн пенсіонери активно подорожують, снідають у улюблених кафе, присвячують час…
  23.05.2022
  Читати

  Популярні послуги